ANASAYFA
KURUMSAL
KOLEKSİYON
E-KATALOG
İLETİŞİM
©2015 www.estila.com.tr
bilgi@estila.com.tr
FİRMA PROFİLİ

Tesettür giyim sektörüne farklılıklarıyla renk katan ve 1998 yılında Konya'da kurulan Estila geniş üretim kapasitesi ve modern tesisleri sayesinde hızla büyüyerek ülkemizde tesettür dış giyim sektörüne yön veren kuruluşlardan biri haline geldi.

Türkiye'nin bir çok noktasında ürünlerini rahatlıkla bulabileceğiniz Estila, klasik, spor, tesettür ve modern tarzlarda pardesü, kap, kaban, ve manto tasarımlarını sezona özel kumaşlar kullanılarak hazırlanan geniş renk ve ürün yelpazesiyle satışlarına devam etmektedir.

Estila 2015 Sonbahar/Kış kolleksiyonuylada başarısını sürdürmeyi hedefliyor. Kolleksiyon'da bulunan mevsimlik/yazlık bayan dış giyim ürünleri İslami giyim değerlerini ve Estila'nın kendine özgü modern çizgisini yansıtıyor.

Estila 2015 Sonbahar/Kışı için seçtiğimiz renkler; siyah, bordo, mürdüm, lacivert, petrol, safran, ekru ve güncel renk tonlarından oluşuyor. Modellerimizin tümünde kalite ve tasarım özgünlüğü ön planda tutuyoruz.

Estila, ürettiği tüm ürünleri "Tasarım Tescili" ile koruma altına almıştır.

Birlikte daha huzurlu ve nice yıllara...
Woolrich Parka Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Uomo Outlet Woolrich Outlet christian louboutin pas cher Louboutin Pas Cher nike free run Louboutin Pas Cher Woolrich Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Outlet Woolrich Outlet Online